Môj dar:

Naše aktivity (18/20)

Knihy s vinohradníckou a vinárskou tematikou (máj 2013)
Vytvorili sme knižné miesto pre knihy s tematikou vinohradníctva a vinárstva vo Vinocentre na Prostrednej 48 vo Svätom Jure. Zbierka kníh "vinárskej knižnice" je trvalou súčasťou Vinocentra, kde si popri ochutnávaní vín môžu návštevníci listovať a čítať knihy o vinohradníckej tradícii. Nájdete tu odborné knihy, beletriu, poéziu, publikácie o vinohradníckych oblastiach, zvykoch a dorábaní vína. Túto unikátnu "vinársku knižnicu" budeme dopĺňať zo zachránených kníh a môžete do nej prisieť aj svojimi knihami. Knižné tituly "vinárskej knižnice" si môžete pozrieť tu.

Jarný Dobrý trh na Panenskej (marec 2013)
Dobrý trh na Jakubovom nám. (apríl 2013)
Mnohí z našich knihopriateľov si Dobrý trh bez mobilnej knižnice s použitými knihami ani nevedia predstaviť. Tisíce rôznych kníh sme takto posunuli ďalším čitateľom. Na Jakubáku sme vytvorili aj Detský Domov použitých kníh.

Vytvorili sme sladké knižné miesto (apríl 2013)
Zákusky, pralinky, kávička a k tomu knihy z Domova použitých kníh sú pre dospelých aj detských maškrtníkov v cukrárni SLADKÝ SVET v Pezinku na M.R. Štefánika 27. Navštívte, ochutnajte, začítajte sa a odneste si kľudne knihy so sebou. Čítať knihy a pochutnávať si pri tom na pralinkách. Mňam.